Restoranınızı işletirken;

DAHA KOLAY

TABLODA SEN NEREDESİN?

SATIŞ
MUTFAK
SATIŞ
STOK
MUTFAK
RAPOR
SATIŞ
STOK
FİNANS
RAPOR
PERSONEL
MUTFAK
ANALİZ
BİZ
İYİYİZ
DAHA İYİ OLMAK İÇİN
DENİYORUZ
BİZ ÇOK İYİ
YÖNETİYORUZ

Bir restoran işletmesini kontrol edebilmenin temel anahtarı, elde edilen verileri doğru ve anlamlı bir şekilde raporlayabiliyor olmaktır.

//
RAPOR
//
ANALİZ
//
MUHASEBE
//
FİNANS
//
KAR-ZARAR
//
BİLANÇO
//
PERSONEL
//
SATIŞ
//
LOJİSTİK
//
ÜRETİM
//
PAKET SERVİS
//
SADAKAT SİSTEMİ
//
MUTFAK
//
MALİYET
//
DEPO
//

İşimizde rakamsal resimleri keyif alarak çizmek isteyen bir firma olarak, TECHRESTA'dan önce veri toplamak ve analiz yapabilmek son derece zorlayıcıydı. TECHRESTA ile birlikte, artık Viyana Kahvesi operasyonumuzda dilediğimiz ortamdan işletmemizi şeffaf bir şekilde yönetebiliyoruz.

Mustafa TURAN

Viyana Kahvesi

Başarı Hikayesi

Nazar Pastanesi olarak 2 yıldır Techresta ile çalışıyoruz. Üretim, lojistik, satış, depolama, muhasebe ve finans birimlerinin tek ekrandan yönetilebildiği,satış ekranlarının ve raporlarının muazzam kolaylıkla ulaşılabilirliği işimizi daha kolay ve nitelikli yönetmemizi sağladı. Satış sonrası destekleri ve sağladıkları kusursuz hizmet için TECHRESTA ailesine ekibim ve kendim adına teşekkür ederim.

Birkan KÖSEDAĞ

Nazar Pastanesi

2 senedir TECHRESTA ile çalışıyoruz. Yazılımın en güçlü yönü, bizi her zaman güncel, şeffaf ve takip edilebilir bir işletme olarak tutuyor olması. Bu sayede, 2 sene önce yaşadığımız tüm finansal raporlama ve operasyonel sorunlarımızı çözüme kavuşturduğumuzu rahatlıkla söyleyebilirim. Teşekkür ederiz.

Hakan ÖZYURT

Yotto Sushi
01 / 03
Nasıl Değer Katabiliriz?

Şeffaf İşletme

Restoran işletmeleri, yönetim ihtiyaçlarını karşılayabilmek için birden fazla yazılım kullanırlar. Farklı şirketler tarafından geliştirilen bu yazılımlar, bir bütün halinde hareket edemez, birbirileri ile entegrasyonları olsa dahi, yeterli ve istenilen miktarda verim sağlayamazlar. Bu durum neticesinde, Excel ile rapor oluşturmak, kaçınılmaz olmaktadır. Excel üzerinde oluşturulan bu raporlar, sadece rakamlardan ibarettir ve ''Neden'' sorusuna hiç bir zaman cevap veremezler. TechResta, sunmuş olduğu çözümler içerisinde, restoran işletmelerinin edindiği tüm verilerin, izlenebilir ve her zaman en derine şeffaf bir şekilde inerek, ''Neden'' sorusuna cevap verebilecek şekilde yardımcı olmaktadır.

02 / 03
Nasıl Değer Katabiliriz?

Kontrol Edilebilir İşletme

Bir restoran işletmesini kontrol edebilmenin temel anahtarı, elde edilen verileri doğru ve anlamlı bir şekilde raporlayabiliyor olmaktır. Doğru ve anlamlı veriler, doğru analizleri beraberinde getirir. Kontrol mekanizmasının olmadığı bir işletmede, hatalar gün geçtikçe büyür ve işin içinden çıkılamaz bir hal alır. TechResta, sunmuş olduğu danışmanlık ve yönetim çözümleri içerisinde, bir işletmenin uçtan uca ve sistematik bir şekilde yönetilebilmesine yardımcı olmaktadır.

03 / 03
Nasıl Değer Katabiliriz?

Büyüme Hedefleyen İşletme

Hepimiz insanız ve teorik olarak aynı zamanda birden fazla lokasyonda bulunabilmemiz veya birden fazla kişinin gerçekleştirmesi gereken görevleri, tek başımıza yürütmemiz mümkün değildir. Bu durumda, işletmemizi şirketleştirirken çeşitli görevlendirmeler yapmamız gerektiğini söyleyebiliriz. Fakat bunun öncesinde, tamamlamamız gereken en önemli kriter, işletmemizi şeffaf ve kontrol edilebilir bir hale dönüştürmektir. Çünkü bu kriter, bizi doğru analizler gerçekleştirebilir bir duruma taşıyacaktır. Doğru analizler ise, doğru kararlar alabilmemize olanak sağlayacaktır. TechResta, geliştirici ortağı olduğu Syrve çözümlerini kullanarak, bir işletmenin; Sadakat Sistemi, Personel Teşvik Primleri, Maliyet Optimizasyonu ve Şubeleşme gibi hedeflerine yardımcı olmaktadır.

// neden Syrve // neden Syrve // neden Syrve // neden Syrve
Syrve Hepsi Bir Arada POS ve Restoran Yönetim Yazılımınızdır

Sektörün karmaşık ve gelişen ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan Syrve, gelişmenize yardımcı olmak için burada.

Devamı

Değer kattıklarımız...