Bir Başarı Hikayesi

Dijital Tual ve Syrve (TECHRESTA)
Merhaba, Teknoloji sektöründe yıllarca Mağazacılık üzerine yöneticilik yapmış, Dijital Tuallerde resimler çizmiş birisi idim. Yeme-içme sektörüne Viyana Kahvesi ile başladım. Çok uzun değil 2022 Mayıs. Viyana Kahvesi, bu sektörün enlerinden ve en iyisi olmayı hedefleyen ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeyen bir firma. Firmayı biliyorum, sattığı ve ürettiği her ürün sektörün en kalitelisi. Eh bizde iyi bir Viyana Kahvesi müşterisiyiz. Hal böyle olunca da gelen teklife, hadi “Bismillah” dedik ve güzel rakamsal resimler yapmak niyeti ile işe başladık.

TECHRESTA’dan önce; İşimiz belli, iyi bir dijital Tual ve ona yapılacak Rakamsal resimler. Çok da keyif aldığım bir iş. Eh hal böyle oluncada, Viyana Kahvesi’nde nasıl Enfes rakamsal resimler yapacağımı tasarlamaya başladım. Planlama yapabilmem için, daha önce yapılan rakamsal resimleri incelemek, ne tür ekipmanlarım olduğunu görmek istedim. Lakin Resimler yapabilmek için kullanacağım Dijital Tuali (Pos ve Stok yönetim-Analiz programı) inceleyince şok olmuş bir vaziyette masaya oturup ellerimi başımın arasına aldım. Bu ekipman ile nasıl Rakamsal resimler yapacak idim. Bu Ekipman ve olmayan dijital Tual ile resim değil karalama bile zor yapardım. Hiç vakit kaybetmeden bizde hızlı bir şekilde yeni ekipmanlar ve boş bir Dijital Tual aramaya başladık. Sektörde uzun incelemeler ve görüşmeler neticesinde anladım ki bu iş zor olacak. Herkes bize Elektronik Tual satmak yerine, istediğimizi yapabilmek yerine kendi fikirlerini ve çizgileri çizilmiş tualleri sunuyorlar. Ya biz Dijital Tual üzerinde resim yapmaya başlayacaktık, ya da Kara kalem karalama çalışmaya devam edecektik. Tam karar verme aşamasında iken TECHRESTA ile internet üzerinden tanışıp görüşmeye karar verdik.

TECHRESTA görüşmeleri; İlk görüşmedeki güler yüz ile başlayan ve samimiyet ile devam eden tavırları (ki halen artarak devam ediyor), en önemlisi nasıl bir resim yapmak istediğimi anlamaları ve dinlemelerini çok beğenmiş idik. Akabinde yine güler yüz ile bizim aradığımız Dijital Tualin kendilerinde olduğunu, gerekli ekipmanlar ile çok da güzel rakamsal resimler yapılabileceğini demo ve görseller ile anlattılar. Bizde TECHRESTA’nın güler yüzlü Yönetici ve ekibine samimiyetine güvenerek ve inanarak yola çıktık.

TECHRESTA’dan sonra; 2023 yılında başlayan ve Dijital Tual ile çalışmamız neticesinde, bugün geldiğimiz nokta. Kullanıcı dostu, çalışmaktan keyif aldığımız, İstediğimiz rakamsal resmi yapabilme im kanı sunan Dijital bir Tualimiz var. Biz biz Dijital tuali, Cepte, Tablette, masa üstü ve notebookta kullanmaktan keyif alıyoruz. Bu Dijital Tual ile, Üretim planlamalarımız yapabiliyoruz, Stokumuzu yönetebiliyoruz, Satışlarımızı analiz edebiliyoruz, Personel yönetimini yapabiliyoruz, Karlılık hedeflerimizi artırıyoruz, Satış zayi oranı ile üretimimizi ayarlayabiliyoruz. Bu kadar kısa sürede Sipariş-Üretim-Sevkiyat ve Satış Entegrasyonunu sağlıklı yapabiliyoruz. Müşterilerimize özel kampanyalar yapabiliyoruz. Viyana Kahvesi olarak her konuda verimliliğimizi ölçme imkanımız ile daha da yönetilebilir hale geliyoruz. Resim yapma isteği biter mi? Bitmez. Bu kadar güzel resimler yapmaya başlamışken ve hedeflemişken, Dijital Tualinizin güvenilir ve samimi dost olması, karşısına geçip fırçayı elinizde aldığınız da keyifle resim yapma imkanı ve ilham vermesi çok önemli. Çok şükür o da bizde var.

Tüm Techrasta ekibine ayrı ayrı teşekkür ederim. Durun daha yapacağımız çok güzel resimler var. Beraber yapmaya daha yeni başladık.

//
TEŞEKKÜRLER
//
TEŞEKKÜRLER
//
TEŞEKKÜRLER
//
TEŞEKKÜRLER
//
TEŞEKKÜRLER
//
TEŞEKKÜRLER
//
TEŞEKKÜRLER
//
TEŞEKKÜRLER
//
TEŞEKKÜRLER
//
TEŞEKKÜRLER
//
TEŞEKKÜRLER
//
TEŞEKKÜRLER
//
TEŞEKKÜRLER
//
TEŞEKKÜRLER
//
TEŞEKKÜRLER
//
TEŞEKKÜRLER
//
TEŞEKKÜRLER
//
TEŞEKKÜRLER